Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Dzień Edukacji Narodowej


Dnia 11 października 2019 r., z okazji Dnia Edukacji Narodowej, odbyła się uroczysta Msza św. a następnie w auli Liceum Akademia, którą przygotowała klasa I AG wraz z wychowawcą p. Dariuszem Dudzikiem. Po Akademii odbyło się w Bibliotece również uroczyste spotkanie Dyrekcji z Pracownikami szkoły. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, którą przygotowali: Marta Stępniewska i Andrzej Myrdko [zdjęcia]

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin