Liceum Ogólnokształcące
w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000"

Koncert Kolęd 2016


W dniu 22.12.2016 r., w naszym Liceum odbył się tradycyjny Koncert Kolęd, który został przygotowany przez p. Alicję Gąsior i Katarzynę Wardęgę wraz z klasami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. (Autor zdjęć: Wojciech Bednarz)

Piesza pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej


Reportaż fotograficzny z pieszej pielgrzymki klas II z Piekar do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbyła się w dniach 13-14 czerwca 2017 r. Podziękowania dla Ks. Łukasza Patonia CM i Ks. Mikołaja Żebrowskiego CM za trud włożony w przygotowanie i przeprowadzenie pielgrzymki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia].

Kolędowanie u ks. Wizytatora


W dniu 21.12.2016 r., uczniowie naszego Liceum udali się na kolędowanie do ks. Wizytatora Kryspina Banko CM. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz

Wiglilie internatowe


W dniu 17.12.2016 r., w domkach internatowych tradycyjnie odbyły się wigilie. Autorzy zdjęć: Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Anna Wilkońska i Wojciech Bednarz

Konkursu fotograficzny „Genius Loci”


Rozwiązanie jubileuszowego konkursu fotograficznego „Genius Loci” - Radosna Nowina 2000 w obiektywie uczniów i absolwentów LO w Piekarach. I Nagroda - Aleksandra Wabik; II Nagroda - Aleksandra Mzyk; III Nagroda - Marta Stępniewska. Wyróżnienia: Katarzyna Lewek, Julia Zdunek, Julia Gawlak. Gratuluje laureatom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia].

Polskie Radio Program I w LO


Z okazji Jubileuszu 400 lat Charyzmatu św. Wincentego a Paulo, w środę 15 marca 2017 r., gościliśmy w naszej szkole Polskie Radio Program I. W najbliższą niedzielę w godzinach od 6.00 do 8.00 będzie można posłuchać, co ciekawego mówiliśmy o Fundacji, "Radosnej" i naszym Liceum. Mimo wczesnej pory serdecznie zapraszamy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia].

Kolędowanie


W dniu 21.12.2016 r., w naszym Liceum odbyło się kolędowanie, które przygotowała klasa 2B wraz z wychowawcą p. Barbarą Piątek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. Autor zdjęć: Wojciech Bednarz

Warsztaty stroików bożonarodzeniowych


W dniu 14.12.2016 r., odbyły się warsztaty stroików bożonarodzeniowych, które zostały zorganizowane przez wychowawców Internatu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [zdjęcia]. (Autor zdjęć: Wojciech Bednarz)

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły  2019".

Order Św. Stanisława

facebook_page_plugin